RKnet.sk

RKnet je lokálny poskytovateľ internetových a televíznych služieb, ktorý vďaka svojej 15 ročnej histórii obsluhuje už vyše tisíc domácnosti v rámci mesta Ružomberok a jeho okolia. Cieľom bolo kompletne zmeniť vizuálno-obsahovú komunikáciu značky RKnetm redizajnovať a optimalizovať webovú stránku, vytvoriť pre značku nový dizajn manuál, navrhnúť a zrealizovať nový online objednávkový systém a spriehľadniť ponuku produktov.

Uvedomili sme si, aké je dôležité nájsť zohratých odborníkov, ktorých táto práca nielen že zaujíma, ale aj napĺňa. Backend Systems s.r.o. je teamová firma plná výziev a ľudia akých hľadáte. Môžeme Vám ich vrelo odporúčať.

Bc. Miroslav Jurečka vedúci spoločnosti

svaok.com

Prezentačná webstránka pre Slovensko - východoafrickú obchodnú komoru s možnosťou publikácie článkov o aktivitách komory. Klient nás oslovil s požiadavkou rýchleho vypracovania webstránky, ktorá by mala korešpondovať s už hotovým logom komory. Naša grafička v krátkom čase vyhotovila návrh webstránky a po jeho schválení sme dodali stránku do 18 dní.

Realplus.sk

Webstránka realitnej kancelárie VRK REAL PLUS. Zabezpečili sme doménu, hosting, SSL Certifikát, e-mailové účty, nové logo a propagačné materiály. Zhotovili sme webstránky na mieru s prístupom pre maklérov, s možnosťou zadávať inzeráty cez občiansku inzerciu, správu inzerátov a ich automatický export na vybrané realitné portály. Zabezpečujeme aj podporu, správu webstránky a zaškolenie personálu.

Spoluprácu hodnotíme veľmi dobre vzhľadom na veľmi jasnú, promptnú a bezproblémovú komunikáciu, na základe ktorej boli akékoľvek zmeny a požiadavky zapracované, vysvetlené zrozumiteľne pre laika a k našej spokojnosti. Nápaditosť teamu nám pomohla stránku a celkovú vizualizáciu vylepšiť a zdokonaliť. Na základe týchto faktov sme sa rozhodli naďalej využívať Vaše služby.

Kristián VasilevVRK REAL PLUS

Artav.sk

Prezentačný web Asociácie rozpočítavateľov tepla a vody. Zároveň slúži ako komunikačný kanál pre členov asociácie.

Nadštandardne dobrá spolupráca, rýchla a bezproblémová dodávka web stránok a v neposlednom rade ústretovosť a podpora neziskového projektu ARTAV Slovensko.

Ing. Dušan Slobodníkpredseda ARTAV Slovensko

Aplikačný katalóg

Na mieru vytvorený interný systém pre zamestnancov Slovak Telekomu. Systém beží na vlastnej infraštruktúre Slovak Telekomu postavenej na Kubernetes.

Úspešná spolupráca so spoločnosťou Backend nám otvorila nové možnosti v oblasti spravovania veľkého množstva dát. Získali sme od nich aplikáciu, ktorá bola vyvinutá nielen modernými technológiami, ale aj jednoduchá pre užívateľov čo sa týka správy a administrácie. Oceňujem prínos dobrých nápadov a riešení, ktoré sú doménou tejto spoločnosti.

Delivery managerSlovak Telekom

E-learning

Online školiaci systém, prostredníctvom ktorého firma manažuje svojich zákazníkov (zamestnávateľov) a ich zamestnancov. Vytvárajú a spravujú kurzy, prideľujú licencie a po absolvovaní kurzu generujú certifikát. Dodali sme riešenie, ktoré pristupuje ku každému školeniu aj školenému individuálne a vyžaduje priebežné testovanie či záverečnú skúšku.

E-learningový systém splnil moju predstavu, ktorú ste mi pomohli nielen zrealizovať, ale aj doplniť o niekoľko výborných nápadov.

Lenka Šťavovákonateľ MONITOR BP, s.r.o.

Servis.enbra.sk

Podstránka pre spoločnosť Enbra Slovakia s možnosťou vyhľadať si najbližšieho partnera Enbra vo svojom okolí. Zároveň slúži ako komunikačný kanál s partnermi Enbra, ktorým distribuuje potrebné materiály a novinky.

Štyri spoločné projekty, skvelá spolupráca, profesionálny a ústretový prístup, šikovní ľudia a náš TOP partner pre vývoj a implementáciu SW riešení pre náš biznis.

Ing. Dušan Slobodníkriaditeľ pre služby, kvalitu a inovácie, ENBRA Slovakia s.r.o.

TradeSlovakia.sk

Prezentačný web pre distribútora značiek Opel, Mazda, Daewoo, SAAB a SsangYong na Slovensku.

Svojom flexibilitou a vynikajúcimi nápadmi je nám spoločnosť Backend pri našom podnikaní veľkou oporou a spoľahlivým obchodným partnerom. Všetkým, ktorí chcú vylepšiť svoje web stránky, alebo potrebujú vyvinúť iné web aplikácie vrelo odporúčam využiť ich skvelé služby.

Project managerTrade Slovakia a.s.

Doviezolsom.sk

Automatizovaný systém na zaplatenie poplatku za recykláciu dovezeného vozidla prostredníctvom online platobnej brány, následného vygenerovania faktúry a potvrdenia.

Ústretovosť, zmysel pre detail a skvelé poradenstvo. Ďakujeme. Aplikácia je presne podľa našich predstáv. Jednoduchá pre klienta, ale dokonalá možnosťami administrácie.

Trade Slovakia a.s.

Samoodpocet.sk

Systém na zber údajov pre rozpočítavateľov tepla a vody Enbra Slovakia, kde môžu občania nahlásiť stavy svojich meračov, ak ich nezastihol odpočtár v mieste bydliska. Webstránka šetrí množstvo času potrebného pre zber údajov, ich validáciu a prácu s nimi, keďže administrácia je optimalizovaná tak, aby uľahčila prácu s dátami.

Štyri spoločné projekty, skvelá spolupráca, profesionálny a ústretový prístup, šikovní ľudia a náš TOP partner pre vývoj a implementáciu SW riešení pre náš biznis.

Ing. Dušan Slobodníkriaditeľ pre služby, kvalitu a inovácie, ENBRA Slovakia s.r.o.

Ponúkame to, čo potrebujete? Kontaktujte nás.