Vy poznáte cieľ,
my spôsob ako
ho dosiahnúť.

Sme

technologická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj webových riešení a digitálnych systémov na mieru pre stredné a veľké podniky. Zameriavame sa na transformáciu offline biznis cieľov na online výsledky.

				
					<h3>
				
			

Vývoj

				
					</h3>
				
			
Vyhotovíme zadanie a pozrieme sa na problém. Stanovíme ciele a navrhneme riešenia. Implementujeme ich a začneme vyvíjať produkt.
				
					<h3>
				
			

Spustenie

				
					</h3>
				
			

Otestované, zoptimalizované a Vami schválené riešenie nasadíme a spustíme. Zaškolenie do administrácie riešenia je samozrejmosťou. 

				
					<h3>
				
			

Podpora

				
					</h3>
				
			

Stojíme pri Vás aj po vyhotovení produktu. Postaráme sa o podporu riešenia dlhodobo pri akomkoľvek probléme a ďalšom vývoji. 

				
					<h2>
				
			

PRACUJEME

				
					</h2>
				
			

na vývoji funkčných, bezpečných a aj bezúdržbových digitálnych systémov, ktoré šetria čas a peniaze. Zabezpečujeme komplexný servis, podporu a poradenstvo. Cieľom našej práce je zefektívniť Vaše pracovné prostredie a navrátiť Vám investíciu.

Ako to robíme

Ing. Dušan Slobodník

Generálny riaditeľ ENBRA SLOVAKIA s.r.o.

Štyri spoločné projekty, skvelá spolupráca, profesionálny a ústretový prístup.
Šikovní ľudia a náš TOP partner pre vývoj a implementáciu SW riešení pre náš biznis.

Vladimír Taraba

Delivery manager ČSOB Banka

Spolupráca zo spoločnosťou Backend vždy prebiehala maximálne profesionálne počas celého procesu implementácie a do budúcnosti verím, že využijeme aj iné ich nástroje, ktoré prinášajú na náš ICT trh.

Bc. Miroslav Jurečka

majiteľ RKnet

Uvedomili sme si, aké je dôležité nájsť zohratých odborníkov, ktorých táto práca nielen že zaujíma, ale aj napĺňa. Backend Systems s.r.o. je teamová firma plná výziev a ľudia akých hľadáte. Môžeme Vám ich vrelo odporúčať.

Kontakt

Ponúkame to, čo potrebujete? Neváhajte nás kontaktovať. Pozývame na kávičku do našej kancelárie.